Rekrutuj z głową!

10 zasad skutecznej rekrutacji!

Zatrudnianie nowych osób nie musi być koszmarem, gdy wiesz, jak się do tego zabrać!

KUP TERAZ
CZYTAJ WIĘCEJ

wciąż nie możesz znaleźć pracownika lub podwykonawcy, który pasowałby do Twoich kryteriów i oczekiwań,

Jeśli...

nie chcesz więcej tracić czasu na rozmowy z niewłaściwymi kandydatami, Twoja firma się rozrasta i chcesz w przyszłości rekrutować jeszcze lepiej,

wiesz, jak ważne są relacje w pracy i chcesz stworzyć dobrze dobrany zespół pracowników (tzw. dream team)...

...czytaj dalej!

Na rynku istnieje wiele książek na temat tego, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. A ile znasz książek o tym, jak rekrutować, by zatrudnić właściwą osobę? No właśnie!


Z pomocą w rekrutacji przychodzą Ci przedsiębiorcy z ponad 20-letnim doświadczeniem Ania Urbańska i Paweł Jarząbek z 3 Kolorów Mózgu.

Dlaczego warto sięgnąć po e-book
o rekrutacji Ani i Pawła?

Istnieje co najmniej 10 powodów, dla których warto to zrobić… Poznaj 3 najważniejsze!

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK NA TEMAT REKRUTACJI

Książka, jakiej jeszcze w Polsce nie było, na czasie i dopasowana do naszych realiów. Wszystko, co zawsze chciałeś wiedzieć o przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego, ale nie miałeś kogo zapytać.

Ale nie martw się, Ania i Paweł to specjaliści, którzy mówią ludzkim językiem. Serio! Ponad 20 lat ich biznesowego doświadczenia w połączeniu ze STRUCTOGRAMEM przełożyło się na uniwersalną wiedzę do zastosowania w najprzeróżniejszych branżach.

NAPISANY PRZEZ EKSPERTÓW OD DZIAŁANIA LUDZKIEGO MÓZGU

Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, lecz błędy popełnione podczas rekrutacji mogą Cię wiele kosztować… Dlatego w „Rekrutuj z głową. 10 zasad skutecznej rekrutacji” proces zatrudniania został opisany krok po kroku. Znajdziesz tu konkretne i precyzyjne pytania, jakie powinieneś zadać kandydatowi podczas rekrutacji oraz inne kwestie, na które warto zwrócić uwagę, a o których dotąd prawdopodobnie nie miałeś pojęcia.

KONKRETNE PRZYKŁADY DOBRZE NAPISANYCH OGŁOSZEŃ O PRACĘ I NIE TYLKO

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Ania i Paweł. Razem mieszkamy, razem żyjemy, a od wielu lat mamy wspólną pasję: MÓZG. A konkretnie to, w jaki sposób wpływa on na nasze codzienne reakcje, preferencje i zachowania.


Regularnie dzielimy się wiedzą na ten temat z uczestnikami naszych treningów, skutecznie zarażając ich tą fascynacją w ramach systemu STRUCTOGRAM®.


Lata doświadczeń w biznesie przyniosły nam ogrom obserwacji i trafnych wniosków, którymi chcemy się teraz z Tobą podzielić.

Zacznij udoskonalanie procesu rekrutacyjnego w swojej firmie
już teraz!

Na ponad 20 stronach naszego przewodnika znajdziesz konkretne porady, wskazówki i podpowiedzi, na co zwrócić uwagę, by proces rekrutacyjny był dla Ciebie jak najprostszy i przede wszystkim jak najskuteczniejszy.


Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć więcej, pogłębić wiedzę na temat procesu rekrutacyjnego i wiesz, jakie znaczenie dla rozwoju biznesu ma dobrze skompletowany zespół, to ta publikacja jest dla Ciebie!

Odbierz ebook
w atrakcyjnej cenie!

Normalna cena e-booka to 39 złotych, składając zamówienie teraz możesz go mieć już za 27 złotych!

ZAMAWIAM I OSZCZĘDZAM 30%

Już teraz zyskaj dostęp do najnowocześniejszego poradnika o rekrutacji napisanego w ludzkim języku!