Jak wiedza o mózgu pomoże Ci rozwinąć Twój biznes?

Przeczytaj tę stronę do końca, a dowiesz się, dlaczego poznanie wiedzy o mózgu będzie Twoją najlepszą inwestycją.

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by jego firma osiągała jak najlepsze wyniki. Z pewnością wiesz, o czym mowa. Chcesz wyróżniać się na tle konkurencji i mieć pewność, że podejmujesz słuszne decyzje. Chcesz przyciągać klientów i ich przy sobie zatrzymać. Chcesz mieć pod sobą silny, zmotywowany zespół, który z zapałem wypełnia swoje obowiązki.

Dobrze to rozumiemy. Podobne pragnienia przyświecały nam przez wiele lat i zaprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy obecnie. Ty też możesz się w nim znaleźć.

Wystarczy wiedza o mózgu. To ona pozwoli Ci poznać i wykorzystać Twój naturalny potencjał, a przy tym rozpoznawać potencjał ludzi wokół Ciebie. To ona pomoże Ci osiągać lepsze wyniki i skutecznie zarządzać zespołem. Co najważniejsze, to ona da Ci komfort płynący z życia w zgodzie ze samym sobą. Zresztą przekonaj się sam.

Na przestrzeni ostatnich tygodni miałeś okazję obejrzeć 4 inspirujące filmy. Dowiedziałeś się, jakie są najczęstsze błędy popełniane w trakcie procesu rekrutacji, zrozumiałeś, jak zwiększać zaangażowanie pracowników i przekonałeś się, jakie techniki pomogą Ci w negocjacjach. Czwarty film wyjaśnia, co pomogło nam wejść w posiadanie tej wiedzy. Wszystko sprowadza się do…mózgu.

To właśnie jego dotyczy narzędzie, które Ci przedstawiliśmy. Narzędzie, które nazywa się Structogram i które już ponad 7000 osobom pomogło w realizacji zawodowych celów!

Jak często nie potrafiłeś się dogadać ze swoim zespołem? Czy kojarzysz sytuacje, w których tracisz klienta i nie masz pojęcia, dlaczego tak się stało?

Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz się tak czuć. Wyobraź sobie, że nie tylko znasz od podszewki samego siebie, przez co wiesz, jakich wyborów dokonywać, by czuć się dobrze, ale i trafnie rozpoznajesz najważniejsze cechy i zachowania innych ludzi, co znacznie ułatwia Ci kontakt z nimi.

Masz świadomość swoich silnych cech i ograniczeń, przez co rozumiesz, jakie działania przyniosą Ci najwięcej satysfakcji. Wiesz, co motywuje innych ludzi, dlatego potrafisz przekonać innych do swoich pomysłów. Rozumiesz, czego oczekuje od Ciebie Twój klient, dzięki czemu sprzedajesz i zarabiasz więcej niż kiedykolwiek. Potrafisz wejść w skórę swojego pracownika, wobec czego wiesz, co zrobić, by zachęcić go do działania i zwiększyć jego efektywność.

Brzmi bajecznie, prawda? Dobra wiadomość jest taka, że wszystko to jest możliwe. Wystarczy wiedza o mózgu. To w nim są zapisane Twoje naturalne predyspozycje, które możesz przekuć w sukces. To on dyktuje także kluczowe zachowania i reakcje osób wokół Ciebie. Przechodząc trening Structogramu, nagle zaczynasz rozumieć, dlaczego ktoś zachowuje się tak, a nie inaczej.

Wiedząc, co kryje się w mózgu drugiego człowieka potrafisz zjednać sobie klientów, podwładnych czy kontrahentów, zaczynasz bowiem mówić do nich ich własnym językiem!

Dodatkowo poznajesz kluczowe fazy kontaktu z klientem i rozumiesz, co możesz mu zaoferować, by do Ciebie wrócił. Dowiadujesz się, dlaczego Twoje oferty nie docierają do wszystkich klientów, na których Ci zależy i jak tworzyć skuteczne strony internetowe, teksty marketingowe czy reklamy na Facebooku.

Dopasowujesz styl przywództwa do zespołu i zadań, które mu powierzasz oraz dowiadujesz się, jak zwiększyć zaangażowanie i efektywność swoich pracowników poprzez trafianie do dominujących części ich mózgów. Rekrutacja, organizacja spotkań czy zarządzanie konfliktem nagle stają się dużo łatwiejsze.

No dobrze, wszystko to brzmi świetnie, ale skąd masz wiedzieć, czy to naprawdę działa? Najlepszym sposobem będzie zapoznanie się z opiniami osób, które już przeszły trening Structogramu. Zobacz, co mówią o nas inni:

“Dzięki szkoleniu Structogram, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, lepiej zrozumiałem swoje mocne strony i zaakceptowałem swoje słabości. Co więcej, świadomość istnienia różnych biostruktur pozwala mi lepiej zrozumieć innych ludzi, ich problemy i potrzeby, a to prowadzi do budowania lepszych relacji.

Wiedza wyniesiona ze szkolenia bez wątpienia pomaga mi także w biznesie. Kiedy piszę ofertę handlową, artykuł, czy wysyłam mailing, zawsze sprawdzam, czy treść zawiera informacje, które poruszą “czerwonych”, “zielonych” i “niebieskich”. To zdecydowanie jeden z kluczowych aspektów naszej skuteczności.”

Bartek Popiel

Konsultant strategii marketingowych, autor bloga: LiczySieWynik.pl

“Wiedza ta pozwoliła mi lepiej inwestować, kiedy to zdecydowanie skuteczniej prowadzę negocjacje oraz w dużym skrócie – sprzedaję swoje nieruchomości przygotowane „pod klucz”, ZANIM zakończę w nich remont!

Wiedza o trzech kolorach mózgu, umożliwiła mi również zrozumienie, że uczestnicy szkoleń, które prowadzę, mają naturalne predyspozycje do inwestowania w sposób odpowiedni dla każdego  z trzech obszarów w przeważający sposób lub w wszystkich równomiernie.

Structogram to nauka o nas samych, o tym w jaki sposób możemy stać się lepszymi partnerami, rodzicami, trenerami czy partnerami biznesowymi, aby w skuteczny sposób realizować wszystkie swoje cele i marzenia!”

Edyta Bednarczyk

Inwestor nieruchomości, trener nauki o inwestowaniu

Ponad 13000 osób nie może się mylić!

Tak, właśnie tyle osób przeszło to szkolenie w Polsce. Przeszkoliliśmy ponad 350 firm, które zwiększyły swoją sprzedaż i relację z klientami już kilka dni po szkoleniu.

Poznaj  system treningowy Structogram:

Structogram 1: Klucz do poznania siebie

1 dzień | 10:00-17:00 | Prowadzący: Ania Urbańska

Od tego wszystko się zaczyna. To jednodniowe szkolenie pozwala Ci odkryć prawdziwego siebie. Poznajesz swoje naturalne predyspozycje i wiesz, jak działać w zgodzie z samym sobą. Jak to robisz? Wykonujesz test, którego wyniki będą aktualne przez całe Twoje życie! To dzięki niemu zaczynasz rozumieć, jaka praca przyniesie Ci satysfakcję i jakimi ludźmi pragniesz się otaczać. Uczysz się w pełni akceptować siebie i przestajesz obwiniać się za rzeczy, na które nie masz wpływu. Wyznaczasz swój własny, w pełni indywidualny plan działania, którego realizacja będzie dla Ciebie przyjemnością.

Structogram 2: Klucz do poznania innych (Triogram)

1 dzień | 10:00-17:00 | Prowadzący: Paweł Jarząbek

Na tym szkoleniu uczysz się, jak trafić do innej osoby i uszanować jej indywidualność. Przede wszystkim dociera do Ciebie, jak skutecznie przekonywać. Kogo? Klienta do zakupu. Partnera do podjęcia odpowiedniej decyzji. Dziecko do nauki lub sprzątania. Pracodawcę do tego, by Cię zatrudnił. Inwestora do tego, by zdecydował się na współpracę. Pracownika do tego, by stał się bardziej produktywny. Czy która z tych ról jest Ci bliska? Drugi krok jest zatem dla Ciebie niezbędny!

Structogram 3: Klucz do poznania klienta

2 dni | 10:00-17:00 | Prowadzący: Ania Urbańska

Jesteś sprzedawcą, handlowcem, a może mówcą lub copywriterem? W każdym z tych przypadków niezbędna jest umiejętność mówienia językiem Twojego klienta. Na tym szkoleniu nauczysz się mówić i pisać teksty trafiające do wszystkich części jego mózgu. Dodatkowo poznasz kluczowe fazy kontaktu z klientem – przygotowanie, pierwszy kontakt, faza informacje, rozpoznawanie motywów zakupowych oraz follow-up. Zrozumiesz, co możesz zaoferować klientowi, żeby do Ciebie wrócił i dowiesz się, dlaczego Twoje oferty nie docierają do wszystkich klientów, na których Ci zależy. Jakby tego było mało, nauczysz się tworzyć strony internetowe, teksty marketingowe i reklamy na Facebooku w 3 językach mózgu.

Structogram 4: Klucz do przywództwa i budowania zespołu

2 dni | 10:00-17:00 | Prowadzący: Paweł Jarząbek

Jesteś właścicielem firmy lub managerem zespołu? Zarządzasz ludźmi nie od dziś, a może dopiero przygotowujesz się do tego zadania? Niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz, to szkolenie to coś dla Ciebie. Pierwszego dnia w pierwszej kolejności skupimy się na Twoim obecnym stylu przywództwa. Czy jest relacyjny, miękki? Dyrektywny? Analityczny, skupiony na długofalowych planach? Następnie podpowiemy Ci, jak dopasować styl przywództwa do zespołu i zadań, które mu powierzasz. Drugiego dnia dowiesz się, co składa się na zaangażowanie Twoich pracowników. Zrozumiesz, jak zwiększać ich efektywność, trafiając do dominujących części ich mózgów, a do tego poznasz łatwe procesy związane z organizacją zebrań, spotkań, rekrutacją i zarządzaniem konfliktem.

Decydując się na cały pakiet szkoleń, masz pewność, że skutecznie wykorzystasz nowo poznaną wiedzę w biznesie.

Zdecydowałeś się na udział w kursie „3 rzeczy, o których każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć”, co oznacza, że zależy Ci na rozwoju Twojej firmy. Szanujemy taką postawę, więc chętnie Ci to ułatwimy. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę pakietu szkoleń Structogram, w ramach której dodatkowo dostaniesz od nas wyjątkowe bonusy!

Mamy dla Ciebie coś jeszcze!

Bonus #1

Wywiad z Krzysztofem Herdzikiem o skutecznym przywództwie

Aby pomóc Ci rozwijać Twoje zdolności przywódcze, udostępnimy Ci 30-minutowy wywiad z Krzysztofem Herdzikiem o wartości 97 złotych! Krzysztof jest specjalistą od holistycznego zarządzania firmą, przedsiębiorcą z ponad 13 letnim doświadczeniem. Podczas rozmowy z Anią Urbańską zdradzi Ci sekret skutecznego przywództwa, motywacji pracowników i zarządzania zespołem. To cenna wiedza, którą możesz natychmiast wdrożyć do swojego biznesu – dostajesz ją za darmo!

Bonus #2

70 minutowy kurs Ani Urbańskiej o asertywności

Asertywność to rzecz niezbędna w biznesie. Przedsiębiorca nieustannie musi być przygotowany do rozmów z klientami, dostawcami, urzędnikami i pracownikami. Nie może przy tym ulegać naciskom i próbom manipulacji. Dlatego oferujemy Ci ponad 70 minutowy kurs Ani Urbańskiej o wartości 297 złotych dotyczący tego właśnie obszaru. Dzięki temu filmowi dowiesz się, jak skutecznie rozmawiać ze swoimi pracownikami, jak odmawiać i stawiać swoje granice.

Bonus #3

“Co ma wspólnego mózg z zakupami?” – godzinna prelekcja w formie VOD

Jak myślisz, ile ma wspólnego mózg z zakupami? Okazuje się, że bardzo dużo! O najnowszych obliczach opowiadała Ania Urbańska podczas swojej godzinnej prelekcji na Golden Marketing Conference w tym roku.  Ponad 800 osób na sali z zapartym tchem słuchało o motywach zakupowych klientów, o procesie sprzedaży i biostrukturze ich produktów. Ty po obejrzeniu tego filmu wartego 127 złotych możesz wdrożyć zdobytą wiedzę od razu do swojego biznesu!

Jaka jest cena szkolenia?

Standardowo pakiet 4 naszych szkoleń kosztuje 3940 złotych.  Chcielibyśmy jednak docenić Ciebie, jako naszego odbiorcę, oferujemy Ci więc cały pakiet szkoleń Structogram (42 godziny szkolenia) oraz 3 bonusy o wartości 521 złotych w cenie 3340 złotych! To wyjątkowa oferta, która nie powtórzy się tak szybko. Masz 72 godziny, aby z niej skorzystać!

Szansa zakupu szkolenia w promocyjnej cenie przepadnie za:

motionmailapp.com

Promocja zakończona zapraszamy do zakupu szkoleń w standardowych cenach:

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona wybitnie skutecznych przedsiębiorców!

Umiejętność trafnego rozpoznawania biostruktury drugiego człowieka otworzy przed Tobą nowy wymiar komunikacji – mówiąc językiem Twojego klienta czy pracownika, dużo łatwiej przekonasz go do swojego punktu widzenia, jednocześnie zyskując jego sympatię…

 

Jeszcze raz…Dla kogo jest to szkolenie?

Z

Dla właścicieli firm

Którzy chcą wykreować silną markę i przekaz, efektywnie planować proces sprzedaży, wygrywać z konkurencją oraz przyciągać klientów i kontrahentów.

Z

Dla menadżerów i ludzi zarządzających zespołem

Którzy chcą  skutecznie zarządzać zespołem, zmotywować podwładnych do działania, przekazać konstruktywną krytykę, rozwinąć zespół i zrealizować cele biznesowe.

Z

Dla sprzedawców i handlowców

Którzy chcą  sprzedawać więcej i lepiej, budować długofalowe relacje, skutecznie umawiać się na spotkania, wzbudzić zainteresowanie klienta, a także efektywniej negocjować.

Co otrzymam kupując szkolenie?

Z

6 dni szkoleniowych (42 godziny)

Podczas 6 dni spędzonych z naszymi trenerami Structogram otrzymasz ogromną dawkę wiedzy, którą będziesz mógł od razu wprowadzić w swój biznes.

Z

4 podręczniki z teorią i ćwiczeniami

Podczas szkolenia pracujemy na materiałach, które po szkoleniu możesz ze sobą zabrać, postawić na półce i w każdym momencie wrócić do cennej wiedzy.

Z

Certyfikat ukończenia szkolenia

 

Z

3 bonusy, które wysyłamy do Ciebie OD RAZU po zakupie

  • Wywiad z Krzysztofem Herdzikiem o wartości 97 zł
  • Kurs asertywności o wartości 257 zł
  • Nagranie z wystąpienia Ani Urbańskiej “Co ma wspólnego mózg z pieniędzmi” o wartości 127 zł

Promocja zakończona zapraszamy do zakupu szkoleń w standardowych cenach:

motionmailapp.com