Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091 | anna@structogram.pl pawel@structogram.pl
>

Structogram w praktyce

Wiemy, że za każdym sukcesem stoją ludzie. Lubimy opowiadać historie uczestników naszych szkoleń, więc mamy dla Ciebie niezłą historię pewnego odkrycia. Gotowy do czytania?

>

Structogram w praktyce

Wiemy, że za każdym sukcesem stoją ludzie. Lubimy opowiadać historie uczestników naszych szkoleń, więc mamy dla Ciebie niezłą historię pewnego odkrycia. Gotowy do czytania?

Historia pewnego odkrycia

Przedstawiamy Ci 34-latkę, która na swoje życie zawodowe wybrała branżę rozwoju osobistego. Wiedza, którą dostawała z książek i szkoleń utrzymywała jej motywację do działania na wysokim poziomie przez, zaledwie, kilka dni. Na innych otrzymywała narzędzia, które pozwalały jej usprawnić życie w kontekście efektywności osobistej. Po miesiącu od szkolenia i książki zadawała sobie pytanie: „Jak to było i co ja miałam robić?” i niczego nie potrafiła wdrożyć na życie na stałe.

Pewnego dnia wybrała się na szkolenie Structogram, na którym poznała, kim naprawdę jest i i to umożliwiło jej zrozumieć swoje wcześniejsze pasje, troski czy rzeczy, które przychodziły jej z łatwością oraz takie, do których nie była predysponowana. Dopiero to szkolenie otworzyło jej naprawdę oczy i odpowiedziało na wiele z jej pytań:

  •  Dlaczego nie potrafię planować dalszej przyszłości, niż kilka dni do przodu?
  •  Dlaczego najlepiej czuję się, pracując z ludźmi?
  •  Dlaczego jestem zawsze gotowa do pomocy, a do jakiegoś czasu dobro innych stawiałam daleko przed swoim dobrem?
  •  Dlaczego bycie w centrum uwagi nie sprawia mi zbyt wielkiego dyskomfortu?

Zrozumiała, że istnieją ludzie o odmiennych upodobaniach, jeżeli chodzi o pracę i związki. Są osoby, które dobrze czują się tylko w małym, dobrze im znanym gronie, mają świetną orientację przestrzenną i potrafią widzieć szerszą perspektywę. Structogram był jedynym szkoleniem w jej życiu,  którego wiedzę stosowała każdego dnia i stosuje do dzisiaj, podczas każdego kontaktu z ludźmi. Użyła jej, żeby zdobyć pracę, używa jej, żeby w odpowiedni sposób rozmawiać z klientami i reagować na ich zachowania. Używa jej, żeby utrzymywać dobre relacje ze swoimi współpracownikami.

Opowiada o szkoleniu Structogram bliskim i znajomym, z czego spora część już korzysta z tej wiedzy. Mówili jej, że podczas szkolenia nauczyli się skutecznej sprzedaży albo, co było wielkim zaskoczeniem, że Structogram uratował ich związek, ponieważ pierwszy raz w życiu byli w stanie w pełni zrozumieć swojego partnera. Structogram pozwolił także pewnej mamie zrozumieć swojego syna, który ciągle ją pytał, jakie ona ma plany na najbliższe dni, po to, aby móc skuteczniej przygotować się do kwestii logistycznych. Ona miała plany na godzinę do przodu i nie miała pojęcia, dlaczego jej dziecko jest od niej tak różne.

Wiele osób, które spotkało ją lata po tym szkoleniu, dziękowało jej za to, że ich zaprosiła i pokazała 3 kolorowy świat, dzięki czemu mogli zaakceptować siebie takimi, jacy są i wykazać się większą wyrozumiałością wobec innych ludzi lub przeorganizować zespół w taki sposób, aby ludzie chętniej przychodzili do pracy i mieli przydzielone zadania zgodne z ich naturalnymi predyspozycjami. Powodowało to, że wykonywali swoją pracę z większą przyjemnością i byli efektywniejsi!