Koniecznie bądź z nami, aby dowiedzieć się...

Czy work-life istnieje?

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Ile czasu spędzasz średnio w pracy? Czy masz w zwyczaju zabierać ją do domu, a może precyzyjnie rozdzielasz te dwa obszary?

Mówi się, że „work-life balance” jest kluczowy dla naszego samopoczucia, a nadmiar stresu i obowiązków potrafi skutecznie zniweczyć nam próby zasłużonego relaksu. W przypadku przedsiębiorców ten temat często okazuje się sporym wyzwaniem – firmę prowadzi się przecież w trybie 24/7! W takim układzie trudno o równowagę między życiem prywatnym a zawodowym…

Ale czym tak naprawdę jest ta równowaga? Gdzie przebiega granica? Jak ją wyznaczyć? I przede wszystkim – czy to w ogóle możliwe?

Właśnie na ten temat porozmawiamy już 4 lipca w ramach cyklu DNA Biznesu. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się poczuć, że Twój „work-life balance” jest zaburzony, ten materiał pozwoli Ci nabrać oddechu, spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy i…odnaleźć harmonię!

Lata doświadczeń i obserwacji sprawiły, że mamy w tym temacie wiele trafnych wniosków. Czas podzielić się nimi ze światem! Bądź z nami i czerp z tej wiedzy korzyści na własnej ścieżce biznesowej.

Zarezerwuj swoje miejsce!

Webinar jest darmowy, ale aby w nim uczestniczyć oraz otrzymać link do powtórki musisz się zapisać:

Lipiec
4
Czwartek, 4 lipca
At 20:00 UTC+1

Before registering please confirm that you:
Potwierdzam zapis!
Spokojnie, NIE tolerujemy SPAMu :-)

Copyright 2019® 3 Kolory Mózgu